Retargeting / Yeniden Hedefleme


about


Sitenizi ziyaret eden kullanıcıları kayıt ederek, ilerleyen gün ve dönemlerde tekrar reklam vermenizi veya yeni duyurularda bulunmanızı sağlayan bir hedefleme teknolojisidir. Yeniden hedefleme (Retargeting) ile 60 Günden daha eski olmayan tüm kullanıcılarınızı hedefleyerek istediğiniz duyuruyu yapabilirsiniz.

Yeniden Hedefleme (Retargeting), İndirimler, kampanyalar veya yeni ürünlerinizin eski müşteri veya ziyaretçilerinize duyurulmasında ve digital pazarlama metodları ile ulaşılmış müşterilerin verimliliğinin artırılmasında önemli bir tamamlayıcı metod olarak kullanılmaktadır.


Çoklu Cihazlarda Hedefleme


about


Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların tarayıcısına bir çerez yerleştirmiş olursunuz. Programatik Reklam Teknolojisinin çoklu cihaz hedefleme özelliği sayesinde. Sitenizi iş yerinde ki bilgisayarından ziyaret etmiş bir kullanıcıyı Mobil cihazından internette dolaşırken, tabletinden kitap okurken veya smart televizyonundan film seyrederken de yeniden hedefleyebilirsiniz. Çoklu cihazlarda hedefleme, potansiyel müşterilerinizden daha fazla dönüşüm almanızı sağlar.


google