Programatik Hakkında | Digital Marketing


about

Programatik Reklam Ajansı olarak Dijital pazarlama konusunu ciddiye alıyoruz. Bu nedenle DSP alanında; Google DoubleClick Bid Manager (DBM) ve Adform teknolojilerini kullanarak dijital pazarlama hizmeti sağlıyoruz. Adserver alanında ise; Adform, Gemius ve Sizmek teknolojilerini kullanarak kendi yönettiğimiz digital marketing kampanyalarımız için raporlama ve ölçüm hizmeti sağlıyoruz.
Dijital pazarlamada ki çözüm metotlarımız Digital Marketing’in yükselen trendleri Programatik satın alma, Data Hedefleme ve Performans pazarlama.

Sektörün en gelişmiş teknolojilerini kullanarak, en trend dijital pazarlama çözümleri ile Görüntülü reklam, Video reklam, Remarketing, Retargeting, Native reklam ve Koordinat hedefleme hizmetleri veriyoruz. Verdiğimiz hizmetleri ise Adserver teknolojileri ile raporluyor güvenilirliğimiz sorgulanması sorununu ortadan kaldırıyoruz.

Raporlama ve Ölçümlerimizi Adserver Hizmeti ile sunuyoruz :

Adserver hizmeti; Dijital pazarlama verilerinin raporlama hizmetini sağlaması için reklam veren ve digital marketing ajansı arasında tarafsız ve 3. bir kurumun yer almasıdır. Bu kurum reklam veren için digital marketing ajansının yönettiği kampanyaların ölçümünü yaparak impression, Click, view, Complate view, vb. gibi ölçümleri sağlamaktadır. Adserver hizmeti programatik reklam teknolojisi sayesinde dijital pazarlama dünyasına girmiştir. Adserver hizmeti, raporların güvenilirliğinin sorgulanması konusuna çözüm getirerek digital marketing sektöründe profesyonel anlamda büyük bir adım atılmasını sağlamıştır.

Hizmetlerimiz :

- Görüntülü Reklam
- Video Reklam
- Remarketing
- Retargeting
- Native Reklamları
- Koordinat Hedefleme
- Adserver ile Raporlama